Yazılım Sektörünün Bugünü ve Fırsatlar Paneli Basın Bülteni...

Bilgi Sistemleri Ltd.'nin Sponsorluğunda Müstaki Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sektör Kurulları tarafından gerçekleştirilen Bilgi Teknolojileri Sektör Panelinde, Türkiye'nin büyümesinde "Yazılım Sektörünün Bugünü ve Fırsatlar" masaya yatırıldı.

MÜSİAD Genel merkezi'nde düzenlenen panelin müderatörlüğünü Bekir Sami Nalbantoğlu yaparken, Bilgi Teknolojileri Sektör Kurulu Başkanı Tuncay Dönmez ve Müsiad Genel Başkan Yardımcısı Nazım Özdemir açılış konuşmasını yaptı. Panelin konuşmacıları ise Yazılım Sanayicileri Derneği (YASAD) başkanı Doğan Ufuk Güneş, Tübitak-Bilgem Yazılım Araştırma Entstitüsü Müdürü Murat Güngör, Tübitak-Tüsside Enstitü Müdürü Prof.Dr. Osman Kulak ve Microsoft Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Begim Başlıgil oldu.

"Yazılım Sektörünün Bugünü ve Fırsatlar" Basın Bülteni
  Bilgi Sistemleri Deloitte Fast 50 2012 Basın Bülteni...

Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye 2012 Programında Bilgi Sistemleri , son beş yılda üst üste büyüme başarısı göstererek bu sene de en çok büyüyenler listesinde yerini aldı.

Bilgi Sistemleri Genel Müdürü Bekir Sami Nalbantoğlu “Bilişimin Türkiye’nin stratejik sektörlerinden olduğunu, Türkiye’nin bölgede belirleyici rol üstlenmek istiyorsa bilişim yatırımlarını ve bilişim desteklemeye devam etmesi gerektiğini ifade ederek, kendilerinin sektöre daha çok kaynak aktarmaya devam edeceklerini, çağrı merkezi ve takip sistemleri konusunda bölgenin lider markalarından biri olmayı hedeflediklerini belirtti.”

Bilgi Sistemleri Deloitte Fast 50 2012 Basın Bülteni

 

 

  2012 Teknoloji Vizyonu Basın Bülteni..

Bilişimin Profesyonelleri 2012 yılında IT pazarında yaşanacak gelişmeleri ve yeni trendleri, Haliç Kongre Merkezinde düzenlenen  “2012 Teknoloji Vizyonu” toplantısında paylaştılar.

Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen organizasyona Türkiye’nin seçkin kurumlarının üst düzey IT yöneticileri katıldı. Konferansta öne çıkan başlıklar 2012 de ağ yapıları, bilişim güvenliği, sunucu ve depolama ürünleri oldu. Özellikle bilişim pazarına bulut bilişim kavramının etkilerinin ön planda olduğu sunumlarda HP ve McAfee yöneticileri 2012 vizyonlarını katılımcılarla paylaştı.

Toplantının genelinde bulut bilişim yapılarının bilişim teknolojileri üzerindeki etkisinin çok daha büyük olacağı vurgulandı.

2012 Teknoloji Vizyonu Basın Bültenini Buradan İndirebilirsiniz...

 

  

banban4