Vizyonumuz

Dinamik ve istikrarlı bir işletme omurgası oluşturmanın ilk şartı, doğru konumlandırılmış teknik altyapıdır. Kurumun iş akışıyla uyumlu bilişim mimarisiyle; planlama, tedarik, üretim, lojistik, satış, pazarlama ve müşteri ilişkileri süreçleri, her aşamada kontrol edilebilir.

Kurgusu doğru yapılmış bilişim altyapısının sağladığı kontrol imkânı, süreçler arası ilişkilerin ve aksayan noktaların daha net ortaya konmasına yardımcı olur. Bu da dinamik ve istikrarlı bir işletme yapısı için doğru bakış açısı ve hızlı karar alma avantajı yaratır.

Sunduğumuz ürün ve hizmetlerin; çözüm ortağı olduğumuz kurumların beklentileriyle uyumlu, güvenilir, maliyet-fayda ilişkisi iyi kurulmuş paketlerden oluşması, misyonumuzun doğal bir sonucu ve gereğidir.

Bilgi Sistemleri, tamamen iç dinamikleriyle hazırladığı ürün ve hizmet paketlerini oluşturarak Türkiye Bilgi Teknolojileri Pazarı’nı yukarı çekme vizyonuyla yoluna devam etmektedir.

 

Misyonumuz

Bilgimiz ve verimliliğimizle müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmak.

Müşterilerimiz

- Tüm faaliyet ve çabalarımızın odak noktasıdır.
- Müşterilerimizin memnuniyetini her zaman beklentilerinin üzerinde çıkarmayı hedefleriz.
- Müşterilerimize karşı Dürüst, Saygılı, Yardımcı, Çözüme Odaklı olmak ana ilkelerimizdir.

Ekip çalışması

- Etkin ekip çalışmasına ve açık iletişime inanırız.
- Etkin ekip çalışmasını artan bir işbirliğiyle, karşılıklı güven ve saygı içinde sürdürürüz.

Sürekli gelişim

- Sürekli gelişim için çalışanlarımıza ve teknolojiye yatırım yapmak, politikamızın ayrılmaz bir parçasıdır.
- Hepimizin asli görevi, kalite standartlarımızı sağlamak, ürün ve hizmetlerimizin kalitesini sürekli geliştirmektir.
- Kalite yaklaşımımız, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini saptayıp giderme yönünde çaba gösteririz.

 

 

 

 

 

 

Bilgi teknolojilerindeki sürekli gelişim ve buna bağlı olarak artan ihtiyaçlar, Bilgi Sistemleri'nin misyonunun şekillenmesinde belirleyici olmuştur.

Kurum olarak temel misyonumuz, çözüm ortağı olduğumuz kurumlara, sahip oldukları potansiyeli keşfetmelerine ve kullanmalarına imkan verecek bilgi teknolojilerini bir bütün halinde sunabilmektir.

 
   
banban4